Kryt olejového čerpadla

Číslo na schématu Číslo dílu Číslo shodného dílu Číslo shodného dílu
1 3J3-12001-0000 3063005 R. CRANK CASE COVER
2 3J3-12002-0000 3160030 R. COVER GASKET
3 3J3-12005-0000 3052005 VYPOUŠTĚCÍ OLEJOVÝ ŠROUB
4 3J3-12020-0000 3052001 OLEJOVÝ FILTR, SÍTKO
5 3J3-12004-0000 3052003 PRUŽINA OLEJOVÉHO FILTRU
6 3J3-12006-0000 3063008 MĚRKA OLEJE
7 3J3-19002-000C 3170003
8 9601-29.7*3-NB 3210013 O-KROUŽEK
9 9402-8*14 3270002
10 9103-M6*100-A 3220047
11 9103-M6*95-A 3220045
12 9103-M6*30-A 3220026
13 9101-M5*12-A 3220074
91 Kč bez DPH
110 Kč

3063008

Kód: 3J3-12006-0000
3210013
O-KROUŽEK
Skladem
29 Kč bez DPH
35 Kč

3210013

Kód: 3210013
3J3-12020-0000
17 Kč bez DPH
21 Kč

3052001

Kód: 3J3-12020-0000
3J3-12004-0000
7 Kč bez DPH
9 Kč

3052003

Kód: 3J3-12004-0000
574 Kč bez DPH
694 Kč
Kód: 3J3-12001-0000
TESNENÍ KARTRU
120 Kč bez DPH
145 Kč

3160030

Kód: 3J3-12002-0000
3J3-12005-0000
65 Kč bez DPH
79 Kč

3052005, TJ7E0808

Kód: 3J3-12005-0000
7 položek celkem